Tarihçe

1993 yılında kurucu şirket genel müdürümüz Yusuf ERCAN tarafından perakende satış mağazası olarak faaliyetine başlamış 2000 yılında ERCN Kimya ve Kozmetik Gıda ve İnşaat.Ltd.Şti. kurumsallaşmıştır.

Kurulduğu günden bu yana ERCN Kimya ve Kozmetik olarak yüksek kaliteyi, sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Gelişen teknolojiyi her yönüyle kullanarak yüksek standartlarda 5000 m2 kapalı alanda üretim yapan şirketimiz konusunda uzman kadrosu ile ev ve  endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe önemli yurt içi ve yurt dışı pazarda önemli bir konuma sahiptir.

Geniş ürün yelpazesi ile sektörün tamamına hitap eden firmamız, müşteri talebine göre de özel üretim yaparak, değerli müşterilerimize kaliteli hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Vizyon

ERCN Kimya ve Kozmetik Gıda ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. 1993 Yılında tamamen şirket kurucumuzun kişisel beceri ve yetenekleri ile kurulmuş, bu gün ise 5000 m2 kapalı alanda üretim yapan bir kuruluş haline gelmiştir.

Kaliteli yenilikçi ve faklı ürünleri üreten, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörün en beğenilen ve tercih edilen marka olmak

Misyon

En doğru kalite ve fiyat oranını tutturarak geniş ürün gamıyla tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak

Sertifkalar